Forum serwera Winiarnia

Opis forum


#1 2010-09-11 12:15:36

Dragonoidas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 1
Punktów :   

Konkurs

Witam. Mysle ze aby zachecic graczy do grania na naszym nowym serwerze mozna by zrobic konkurs typu 1vs1 na roznych mapach. Nagroda mogloby byc dostanie admina. Na poczatku moglibysmy sporzadzic liste startujacych w zawodach. Potem graczy ulozyc w pary i kazdy walczyl by 1vs1. Wygrany przechodzil by do nastepnego etapu i walczyl z tym ktory rowniez pokonal swojego wczesniejszego rywala i tak az do finalu.
Mysle ze aby promowac nowy serwer musimy zrobic cos takiego poniewaz gracze sami sie nie zejda. Trzeba ich czyms zachecic.
Nagroda powinna byc tez wartosciowa aby gracze mieli o co walczyc. Mysle ze gdyby nagroda byla sama satysfakcja nikt by nie wzial udzialu.

Pozdrawiam!!!

Offline

 

#2 2010-09-11 14:09:18

mircX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konkurs

Ja w pełni popieram ten pomysł, gdyż mam 2 powody. Uwielbiam rywalizację i tak samo uważam że to jest reklama serwera, jednakże trzeba by było powchodzić na fora różnych innych serwerów i to zareklamować. Innym problem jest organizacja jak coś to ja mam pewien pomysł więc będę mógł pomóc.

Offline

 

#3 2010-09-11 20:24:56

OL.Sztuka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konkurs

Jakby co zapisuje sie do tego turnieju

Offline

 

#4 2010-09-12 07:32:39

 Shr

Administrator

Skąd: Ostróda
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konkurs

bedzie trzeba sie zebrac. pomyslec kto by byl chetny nad organizacja tego wszystkiego wyznaczyc kiedy mialo by to sie odbywac i w ogole cale szczegoly.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedago.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.ks-biecz.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.adsumus.pun.pl